Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
vocedinumbra
beginner
beginner



masculin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 36
Localizare : botosani
Joburi/Distractii : student, stealing money from the internet and getting FAT with them
Reputatie : 1
Puncte : 101
Data de inscriere : 14/07/2009

Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Empty
MesajSubiect: Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ?   Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 2:11 pm

Ceva similar este si pe forumul metalhead dar pe noi ne intereseaza parerea voastra, nu asa in general...
Sus In jos
http://www.metalsupport.net/
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ?   Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 2:14 pm

Sunetul, sa am cu cine bea o bere...fete frumoase care dau din cap pig
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ?   Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Icon_minitimeDum Iul 26, 2009 7:36 pm

hai sa copiem si noi ce e pe mh, ca deh..alte foruri nu is....ce sa mai spun si de alea internationale...

da sa nu fiu chiar asa de rea si "incuiata la minte" si sa raspund: nu`mi plac concertele metal dat fiind ca la maj is numa tampiti ce beau ca porci si`ncep sa`mi urle in ureche versuri sau groha groha ce`o zice ala de pe scena, asa incat ala de pe scena sa fie captat de ala de langa mine...muma lor de roacheri...

amu pe bune: sunetul tre sa fie pus la punct, personagiile cu care ma duc si in rest cam atat...aaaa, sa nu uitam de aerisire! cea mai importanta chestie. chestie ce majoritatea localurilor nu o au...si mai nou pt vremile de amu...ceva aer conditionat..ca in suburbia ultima oara am murit de cald si fum ofcors...
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
pixie.corpse
level 1
level 1
pixie.corpse


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Reputatie : 0
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ?   Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 3:50 pm

Sunetul (ca mi s-a intamplat sa nu recunosc melodiile cunoscute din cauza asta Rolling Eyes ), pretul sa nu fie exagerat (nici la bilet nici la bautura), aerisirea (ca e incredibil de deranjant sa trebuiasca sa iesi afara pen' ca-ti lacrimeaza ochii de la fum), dar la oameni nu am ce comenta, ca nu pot alege cine sa vina si cine nu Embarassed
Sus In jos
http://last.fm/user/brutalpixie
Continut sponsorizat





Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Empty
MesajSubiect: Re: Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ?   Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce conteaza pentru voi la un concert metal/ rock ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Stay Metal Forever si Live Metal Club prezinta :”Hard As A Rock”
» Trooper: petrecere rock'n'roll pentru un nou videoclip
» Party TV - Rock & Metal in fiecare miercuri de la ora 23.00
» Maraton Rock, Live Metal Club - 31 ianuarie 2009
» Manipulare corporatista prin muzica rock/metal

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Concerte si Festivaluri din Romania :: Concerte-
Mergi direct la: