Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Religia deprima adolescentii?

In jos 
+13
skrekk
enhoa
Poisonbloodkiss
horgh
lordradu
L0ST
DoOmeD
pixie.corpse
Ikari0n
seth
kataklysm
scai
Iarna
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Religia deprima adolescentii?   Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 9:40 am

deci sa inteleg ca tie nu ti s`o intamplat niciodata nimic ce sa nu poti explica stiintific, nu?
intra si tu atunci in clubu ala....scientology. hai ca o sa faci cunostinta cu tom cruise Wink .
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
pixie.corpse
level 1
level 1
pixie.corpse


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Reputatie : 0
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Religia deprima adolescentii?   Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 10:52 am

Ba da, mi s-au intamplat, am zis doar de ce nu mi se pare ca e acelasi lucru chestia cu savantu' si cu sfantu'
Sus In jos
http://last.fm/user/brutalpixie
Aliniaks




masculin
Numarul mesajelor : 16
Varsta : 35
Localizare : Bucecea, Jud. Botosani
Joburi/Distractii : Muzica, Betiile, Poezia, Innotul
Stare de spirit : Da-mi o drujba, si-ai sa afli!!!!
Reputatie : 0
Puncte : 18
Data de inscriere : 12/05/2009

Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Religia deprima adolescentii?   Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 11:34 am

Beli, fara doar si poate, aberezi. Si prin glumele tale cu iz stiintific, incerci sa maschezi poate niste indoieli pe care si tu le ai. Toti avem indoielile noastre. Numai ca tu, vrei neaparat sa ti se dea dreptate. Simplu si la obiect, ramai cum esti, dar pe dintii rechinului, mai lasa jos atitudinea de invatator spiritual. Sunt si asa destui reprezentanti ai "sfantului" command center de acolo de sus.

Si stai linistit am inteles foarte bine ce ai vrut sa zici cu axioma aia, cel care nu a inteles ce a vrut sa zica celalalt ........ hmmmm dap esti chiar TU!! Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Religia deprima adolescentii?   Religia deprima adolescentii? - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Religia deprima adolescentii?
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Deprima Terra

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Mai multe la un loc :: Discutii Cotidiene-
Mergi direct la: