Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Par lung sau scurt?

In jos 
+4
Iarna
Bruiestru
Aubergine
skrekk
8 participanți

Preferati par lung sau scurt? (la barbati)
Ras
Par lung sau scurt? Vote_lcap8%Par lung sau scurt? Vote_rcap
 8% [ 1 ]
Scurt
Par lung sau scurt? Vote_lcap23%Par lung sau scurt? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Pana la umeri
Par lung sau scurt? Vote_lcap23%Par lung sau scurt? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Lung
Par lung sau scurt? Vote_lcap46%Par lung sau scurt? Vote_rcap
 46% [ 6 ]
Total voturi : 13
 

AutorMesaj
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 12:29 pm

Cum va place paru la barbati? sau cum il aveti voi? (ca nu prea is cucoane p`aci)
io il prefer scurt, in mici exceptii pana la umeri, dar mai lung nu.

si o intrebare si mai si: de ce considerati necesar sa aveti parul lung?
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
Aubergine
beginner
beginner



feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 34
Localizare : p-aci
Joburi/Distractii : day-dreaming si stargazing
Reputatie : 0
Puncte : 26
Data de inscriere : 23/07/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 12:38 pm

Pleata is the way to go Cool Pentru mine, un barbat trebuie sa aiba musai parul lung. Asta e, sunt superficiala Laughing
Daca vine vorba de mine, nu consider "necesar" sa am parul lung, dar imi place la nebunie. In special cand bate vantul si zboara peste tot Laughing
Sus In jos
Bruiestru
moderator cat. II
moderator cat. II
Bruiestru


masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 39
Localizare : amish land
Joburi/Distractii : worker
Stare de spirit : cu -25% mai putina Stare de spirit
Reputatie : -1
Puncte : 107
Data de inscriere : 12/01/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 12:44 pm

lol..e bine ca recunosti ca esti Laughing oricum fiecare ar trebuie sa aiba parul dupa cum vrea si ii place,eu pana akuma 3 ani aveam parul scurt si in alta ordine de idei in general tipele care vor acel tipar de rocker e super trv....si daca nu e in tipar nu esti rocker cul ..e ceva mai mult decat superficialitate bounce
Sus In jos
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 12:50 pm

^not quite.
io nu prea ma mai uit dupa pletosi pentru ca am avut n pletosi langa mine si cum era melodia aia? "nu conteaza cat de lung am paru conteaza ce si cum gandesc". asa ca poti sa fii si chel, daca esti genial, esti numa bun de mine....am dat exemplu...nu am zis ca asa ar tre sa fi Laughing .

io una de as putea m`as rade in cap...mai ales pe caldurile astea...nici prins in coada nu ma...racoreste cu ceva...
nush cum rezista unii cu plete pe caldurile astea...d`apoi in negru si bocanci...

am zis io bine odata: trv=magar (in mai multe sensuri)
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 12:58 pm

Parul lung da aluzii catre mai multe chestii: ca esti rebel, ca esti mai intelept, ca esti rabdator, ca ai o cultura muzicala vasta etc.
Personal mia-s lasa plete insa: 1. am parul foarte cret si daca nu ma spal in fiecare zi pe cap altfel arat ca un boschetar
2. nu imi sta prea bine cu parul lung
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:06 pm

Iarna a scris:
Parul lung da aluzii catre mai multe chestii: ca esti rebel, ca esti mai intelept, ca esti rabdator, ca ai o cultura muzicala vasta etc.

de unde pana unde?
sincer nu mi se pare asa...
is unii care arata ca niste boschetari...
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
Aubergine
beginner
beginner



feminin
Numarul mesajelor : 22
Varsta : 34
Localizare : p-aci
Joburi/Distractii : day-dreaming si stargazing
Reputatie : 0
Puncte : 26
Data de inscriere : 23/07/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 1:12 pm

Eu nu cred ca am vorbit decat despre aspectul exterior aici. Si nu vad sa aiba vreo treaba cu trvnessu', sau cu a fi sau nu rocker, asta nici nu intra in discutie. Este vorba de ceea ce ma atrage fizic, si atat. Asa ca Blashyrkh, mai gandeste-te o data Smile
Sus In jos
vocedinumbra
beginner
beginner



masculin
Numarul mesajelor : 69
Varsta : 36
Localizare : botosani
Joburi/Distractii : student, stealing money from the internet and getting FAT with them
Reputatie : 1
Puncte : 101
Data de inscriere : 14/07/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Iul 24, 2009 3:18 pm

Parul lung e o alegere personala, nu tine de muzica pe care o asculti, de cultura, de cat de rebel esti. Eu acuma as fi rebel cu adevarat daca m-as tunde periuta si as purta un tricou roz la rockoteca; Dar ma conformez, umblu printre rockeri asa ca imi las parul lung.
Adica daca chiar nu as avea treaba cu rockul nu m-as mai obosi sa il las lung dar asa ca idee nu ma influenteaza cu nimica, e poate doar putin mai greu de ingrijit dar ajungi sa nu mai iei aspectul asta in considerare, te obisnuiesti practic.

@iarna...si eu am parul cret, dar odata ca creste se aseaza foarte misto...ar trebui sa incerci
Sus In jos
http://www.metalsupport.net/
pixie.corpse
level 1
level 1
pixie.corpse


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Reputatie : 0
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 4:01 pm

Eu's de parere ca multi arata (sau ar arata) mult mai bine cu parul lung. Unora le sta bine cu paru' pan la cur, altora pan la umeri, altora intre, altora rasi in cap, etc. Acu depinde si de cum ii e fiecaruia comod si cat de lung rezista paru' sa creasca.
Sus In jos
http://last.fm/user/brutalpixie
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 6:55 pm

si avand in vedere ca la tine toti fura cu paru lung sa tragem concluzia ca tie iti plac cu par lung, nu?

p.s.: citeste cu atentie primu post, nu ceea ce s`o raspuns cu doo trei posturi inainte. asta o faci optional.
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
pixie.corpse
level 1
level 1
pixie.corpse


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Reputatie : 0
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeLun Iul 27, 2009 11:07 pm

Pai da, mor dupa aia cu paru lung ... mai ales daca e inchis si cret Embarassed
Sus In jos
http://last.fm/user/brutalpixie
clatiteee

clatiteee


feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : diverse :))
Stare de spirit : happy
Reputatie : 0
Puncte : 8
Data de inscriere : 25/10/2009

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeLun Oct 26, 2009 9:16 am

apropo de par. am vazut unu in iron acum cateva saptamani, era pe jumatate chel, dar alea 2 fire de par ce le mai avea in cap erau lungi pana sub fund. adica era chel in fatza shi la spate avea par lung. arata urat. deci sfatul meu pt baietzi: daca parul nu este sanatos shi va cade, nu il lasatzi lung, sa nu ajuntzi ca individul mai sus mentzionat. iar daca vretzi par lung, atunci incercatzi sa il ingrijitzi:P
Sus In jos
kryptonite




feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 36
Localizare : Iasi (momentan :P)
Joburi/Distractii : muzica....fun
Reputatie : 0
Puncte : 8
Data de inscriere : 16/04/2010

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 9:09 am

clatiteee a scris:
apropo de par. am vazut unu in iron acum cateva saptamani, era pe jumatate chel, dar alea 2 fire de par ce le mai avea in cap erau lungi pana sub fund. adica era chel in fatza shi la spate avea par lung. arata urat. deci sfatul meu pt baietzi: daca parul nu este sanatos shi va cade, nu il lasatzi lung, sa nu ajuntzi ca individul mai sus mentzionat. iar daca vretzi par lung, atunci incercatzi sa il ingrijitzi:P


Exact...bine spus...Imi plac foarte mult baietii cu parul lung...Very Happy nu stiu exact de ce..pur si simplu imi plac...doar sa fie ingrijiti///ma dispera cand vad un tip cu parul lung si slinos...Yaks:))) Btw, si prietenul meu avea parul foarte lung...si cretz, si acum s-a tuns scurt...A fost un soc pt mine, dar tot imi place. Smile))
Deci Iarna...stai calm...ti-ar sta bine (cred) . Doar vezi ca lui Dragos ii sta, nu?
Sus In jos
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 9:15 am

Un secret din culise: se va tunde Laughing
Scuze, rade in cap Twisted Evil
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
kryptonite




feminin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 36
Localizare : Iasi (momentan :P)
Joburi/Distractii : muzica....fun
Reputatie : 0
Puncte : 8
Data de inscriere : 16/04/2010

Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitimeVin Apr 16, 2010 9:19 am

Iarna a scris:
Un secret din culise: se va tunde Laughing
Scuze, rade in cap Twisted Evil


No waay, dar ii sta bine cu parul lung...si el chiar voia si mai lung...In fine, ii sta bine si ras in cap... Razz

Nu cred ca aveam voie sa postez asta aici nuh?Very Happy ;Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Par lung sau scurt? Empty
MesajSubiect: Re: Par lung sau scurt?   Par lung sau scurt? Icon_minitime

Sus In jos
 
Par lung sau scurt?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Mai multe la un loc :: Discutii Cotidiene-
Mergi direct la: