Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Bt rock PAaaaRTY

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
enhoa
beginner
beginner
enhoa


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : haifaiv
Reputatie : 0
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 6:18 pm

Pe 14 martie, sambata, se intentioneaza a se organiza un show mai altfel, pentru voi rockerii botosaneni, si, nu numai.
Nu stim inca locatia, dar, va fi, bineinteles in raza municipiului.
+ intentionam sa facem un filmulet cu si despre rockerii botosaneni vechi si noi, in Bt, la pietre, la mare, la munte, la facultati etc... De aceea avem nevoie, de poze, de filmulete funny, triste, romantice, sadice, de groaza. Avem si noi un folder cu poze culese de pe la lume, dar, material nou nu strica! Filmuletul; va fi prezentat cu ajutorul unui videoproiector. O sectiune speciala va fi dedicata lui Bitzanu[miss him], rockotecilor din bt, concertelor, festivalului, plus a celor care ne-au parasit, de tot.
+va fi o tombola-toate biletele cumparate pana pe 13martie vor participa[biletele vor fi numerotate]. Premiul tombolei va fi un bilet pentru BESTFEST AFTERSHOCK 2009!
+cei care vor veni din alte localitati vor plati numai 60% din valoarea biletului
Muzica: de toate pentru toti. Orice sugestie e binevenita.
Plus alte surprize! Multe alte surprize!
+Concurs Missrockbt & Mrrcokbt - cei mai chipesi si mai inteligenti domle, alesi tot de voi, prin vot uninominal scratch --- ce vor primi ei? surprize surprize
Razz

Aaah, beletu e de 10 ron.

Asteptam idei, poze, filmulete, muzica... orice cheers
Sus In jos
razvan_votka
beginner
beginner



Numarul mesajelor : 44
Reputatie : 0
Puncte : 17
Data de inscriere : 04/10/2008

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 7:25 pm

foarte fain...ne vedem acolo...
Intrebare...ai nevoie de om sa faca ceva video editing?
intrebare...ce s-a intamplat cu Bitzanu?
sugestie...daca tot cei din afara platesc 6 lei, nu mai bine scade la 5 lei ca sa fie suma exacta?
Sus In jos
enhoa
beginner
beginner
enhoa


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : haifaiv
Reputatie : 0
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMar Feb 24, 2009 7:58 pm

Nu avem nevoie momentan de persoane care sa ne ajute cu video editingul - il fac eu prin power point scratch cred study
Nu s-a intamplat nimica cu Bitza... doar ca a disparut, si nu prea mai stie nimeni nimic de el Crying or Very sad
Si o sa fie 6 Ron intarerea... mai conteaza 1 RON? ptr voi nu, ptr noi da Razz
Astept in continuare poze si filmulete la
: enhiairis@yahoo.com

Avand in vedere ca dl Mihai Venedict si-a facut mila de mine, tin sa precizez:
-ideea acestei seri e sa ne adunam si cei vechi si cei noi, sa ne depanam amintiri, un fel de reuniune la 10 ani, ca sa zic asa. Sa vedem o poza, si sa spunem: " ma, ce frumos a fost atunci, cand mergeam la cetate/foisor/parc " etc etc. Sau "ce frumos a fost la festivalul ala/concert/rockoteca" sau "ce plictiseala faina era pe la pietre" !
-simplul fapt ca va fi un scurt moment adresat lui Bitzanu nu denota ca ma inchin la el, sau ca il folosesc drept reper [ asa cum M.V. a concluzionat ]- vreau doar sa spun ca Bitza a fost un personaj care nu avea cum sa nu sara in ochi. Si ca,voi din cei mai vechi pe aici, nu cred ca nu aveti amintiri legate de el.
Ideea acestei seri nu este sa radem de unul sau de altul!!! Ci sa ne amintim de vremurile de demult! Iar cei aparuti mai incolo sa simta ca apartin intr-adevar unui grup, cu istorie, sa zicem...
-diferentierea intre cei veniti in Botosani si cei veniti din alte parti se face datorita zecilor, si poate sutelor de kilometri parcursi. Si tocmai pentru ca au batut atata drum, din partea casei le dam o bere/suc/ceai/apa. Dar ca sa nu ne amestecam cu consumatie inclusa in pret sau nu, am zis ca facem direct aceasta reducere de 4ron, pe baza biletului de calatorie.

Tin sa precizez: daca nu sunteti de acord cu acest gen de seara, atunci spuneti, si nu se mai face.

Cheers!
Sus In jos
seth
moderator cat. II
moderator cat. II



masculin
Numarul mesajelor : 353
Varsta : 33
Localizare : Botosani
Reputatie : 0
Puncte : 144
Data de inscriere : 14/10/2008

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 2:33 pm

Missrockbt si Mrrockbt??????????????????????????? lol!

Asta nu se face prin discoteci?

Nu cred ca o sa am chef sa comentez prea mult pe subiectul asta, dar in orice caz nu voi fi prezent.
Sus In jos
razvan_votka
beginner
beginner



Numarul mesajelor : 44
Reputatie : 0
Puncte : 17
Data de inscriere : 04/10/2008

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 4:26 pm

si asta pentru ca o sa fii in padure comportandu-te ca un troll? ( dupa cele 101 legi ale black metalului ? )
Sau pentru ca esti prea gore?

Si acuma iar o iei prost in nume de rau, vai vai
Sus In jos
seth
moderator cat. II
moderator cat. II



masculin
Numarul mesajelor : 353
Varsta : 33
Localizare : Botosani
Reputatie : 0
Puncte : 144
Data de inscriere : 14/10/2008

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 4:37 pm

Nu. dar mi se pare foarte... pitzi faza cu Missrock si Mrrock.
Sus In jos
razvan_votka
beginner
beginner



Numarul mesajelor : 44
Reputatie : 0
Puncte : 17
Data de inscriere : 04/10/2008

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 5:13 pm

dar desigur ca nu se face miss , enhoa a avut un moment epileptic si a tastat din greseala acele chestii.
Sus In jos
krueger.t
beginner
beginner
krueger.t


masculin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 29
Localizare : botosani
Joburi/Distractii : -
Reputatie : -1
Puncte : 124
Data de inscriere : 23/02/2009

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 9:14 pm

edi...dar prietena ta nu e pitzi??



EDITAT DE SETH: iti editez mesajul ca sa NU apara 3 pagini de offtopic.
1) Nu cred ca prietena mea e pitzi, pentru ca nu am prietena.
2) Sa iti permiti sa comentezi ce fac altii dupa ce consuma foarte multa bere atunci cand buletinul tau o sa aiba cativa ani vechime!

TREI: dar flavia??si nu are cum sa aiba buletinul meu cativa ani vechime pt ca inca nu am....si nu cred ca erai chiar asa de beat incat sa nu-ti dai seama ca te cuplezi cu o pitzi...


Ultima editare efectuata de catre trei in Joi Feb 26, 2009 7:36 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
enhoa
beginner
beginner
enhoa


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : haifaiv
Reputatie : 0
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeMier Feb 25, 2009 10:22 pm

uoofa... faza cu miss si mr...
e de amuzament...
Ptr Miss poate sa participe si un baiat... nu e : "vai, eu sunt cea mai sexi si inteligenta si true"
Iar la Mr daca aveti un porcusor, il bagati pe el... drept concurent.. iooi... Ideea e sa ne simtim bine, sa radem mult, sa ne amintim ca, pe langa rockeri, mai suntem si oameni., copii, prieteni.
Sus In jos
krueger.t
beginner
beginner
krueger.t


masculin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 29
Localizare : botosani
Joburi/Distractii : -
Reputatie : -1
Puncte : 124
Data de inscriere : 23/02/2009

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeJoi Feb 26, 2009 7:50 pm

dar lasa balta faza cu pitzi...nu trebuia sa incep cearta...noi sa fim sanatosi....
Sus In jos
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitimeVin Feb 27, 2009 12:44 am

....si cu berea linga noi, sa nu uita alcoolul Razz
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Bt rock PAaaaRTY Empty
MesajSubiect: Re: Bt rock PAaaaRTY   Bt rock PAaaaRTY Icon_minitime

Sus In jos
 
Bt rock PAaaaRTY
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» It's all about rock in Fire
» ROCK LA CASA
» ---Bucuresti---
» Rock out Loud
» Rock on Fest #2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Mai multe la un loc :: Stiri/Noutati-
Mergi direct la: