Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?

In jos 
+3
pixie.corpse
seth
Iarna
7 participanți
AutorMesaj
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeMier Dec 31, 2008 9:52 am

In dimineata aceasta, in timp ce cautam trupe am dat peste acest....individ, sa spunem.
Stilul pe care "trupa" lui vrea sa il abordeze este "o asortare intre muzica Techno si Death Metal-ul influentat GrindCore facut electronic".
Am stat mai bine de o ora sa ma hotarasc "sa il trec sau sa nu il trec pe forum?". Deocamdata nu il trec, voi lasa la decizia voastra ce sa fac cu aceasta "trupa"

http://www.myband.ro/members/18934/
http://www.myspace.com/antiskorp
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
seth
moderator cat. II
moderator cat. II



masculin
Numarul mesajelor : 353
Varsta : 33
Localizare : Botosani
Reputatie : 0
Puncte : 144
Data de inscriere : 14/10/2008

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeMier Dec 31, 2008 12:31 pm

antiskorp??? lol! am auzit acum un an de asta.
e proiectul unui tip despre care stiu ca asculta chestii mai brutale. am dat de el pe un hub, cautam niste death-araie. am vazut ca avea la share un folder denumit "proiectr proprii" sau ceva asemanator si l-am descarcat. am ramas destul de surprins, avand in vedere gusturile muzicale ale individului, asa ca banuiesc ca e ceva facut din plictiseala.
si eu mai am niste inregistrari scurte (chitara si voce, din cand in cand un drum simulator sau un synth) dar nu imi fac pagina de myspace...
Sus In jos
pixie.corpse
level 1
level 1
pixie.corpse


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Reputatie : 0
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 10:29 am

Pai nu stii cum se face acu: canti ceva cat mai brutal, inregistrezi in propriul dormitor si-ti bagi totul pe un profil de myspace. Pac! Ti-a iesit o formatie foarte obscura si trv! Very Happy
Sus In jos
http://last.fm/user/brutalpixie
Blackstar
beginner
beginner
Blackstar


masculin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 33
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : frecator de menta specializat
Reputatie : 0
Puncte : 17
Data de inscriere : 18/10/2008

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 11:12 am

brokencyde sau cum plm se scrie...sa ti se faca greata, nu alta. un fel de rap cu guitz guitz
Sus In jos
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeJoi Apr 23, 2009 4:55 pm

o zis bine pixi da e totusi cam departe...nu neaparat ca iti faci tu albumu singur in dormitoru de langa camera parintilor tai....cu cat is mai multe groha groha si alte d`alea idnescifrabile p`acolo...ai trupa dom`le...sa mai iau la bataie la gratare cu altii care asculta muzici facute de animale pentru animale ofcors....sa nu jignim porcii, asa`i pixi?
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
kataklysm
beginner
beginner
kataklysm


masculin
Numarul mesajelor : 129
Varsta : 31
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : cucerirea lumii >:)
Stare de spirit : intotdeauna fericit si intotdeauna malefic
Reputatie : 0
Puncte : 66
Data de inscriere : 19/10/2008

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 3:35 pm

apai asa imi scot si eu un synth de pe net si imi fac trupa Smile)
Sus In jos
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 8:18 pm

^poi tu cum credeai ca o iesit popa labator, boratorii si coaie pe zacusca? alte 'trupe' nu`mi vin in minte amu, da sunt sigura ca tu vei stii la care alte d`astea ma refer... Wink
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
pixie.corpse
level 1
level 1
pixie.corpse


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Reputatie : 0
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 10:44 pm

skrekk a scris:
..cu cat is mai multe groha groha si alte d`alea idnescifrabile p`acolo...ai trupa dom`le...

Da' hai sa nu generalizam Very Happy
Sus In jos
http://last.fm/user/brutalpixie
ParaDex
beginner
beginner
ParaDex


masculin
Numarul mesajelor : 53
Varsta : 34
Localizare : Barlad
Joburi/Distractii : Un fel de bassist
Stare de spirit : YES!
Reputatie : 0
Puncte : 27
Data de inscriere : 05/10/2008

Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitimeDum Iun 21, 2009 10:12 am

Nene... Brokencyde is super meseriasi!
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Empty
MesajSubiect: Re: Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?   Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca? Icon_minitime

Sus In jos
 
Is nelamurit, foarte confuz, sunt in plop iar plopul in aer.....ii trupa sau joaca?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Un nou membru in trupa Ashaena
» Tobar nou in trupa Piatra
» Vocalista, caut trupa in Iasi.
» Trupa Snapjaw au lansat un nou model de tricou
» Trupa HIGHLIGHT KENOSIS cauta clapar!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Genuri si subgenuri :: Death,Grindcore-
Mergi direct la: