Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Homosexualitatea

In jos 
+8
pixie.corpse
Kobold
Bogdan
lordradu
darkitten
horgh
L0ST
Iarna
12 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeMar Ian 06, 2009 2:22 am

si Pepsi ii impotriva ta Twisted Evil
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
Kobold
moderator cat. II
moderator cat. II
Kobold


masculin
Numarul mesajelor : 85
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : disectii
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 26/10/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 08, 2009 12:26 pm

a trecut de bunatatea aia de tipa care s-a mai si uitat la el Shocked
in fine,cred ca e treaba fiecaruia ce face si cu cine asadar sa lasam homofobia deoparte ca doar suntem civilizati si open-minded Laughing
Sus In jos
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Ian 08, 2009 3:05 pm

corect corect Razz
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
pixie.corpse
level 1
level 1
pixie.corpse


feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 30
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Reputatie : 0
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 10:38 am

Eu n-am nimic cu gay-ii. Sa faca ce vor ei, in ce gaura vor ei, dar sunt enervanti cei care tin sa se laude(sau manifeste) in public . Evil or Very Mad
Sus In jos
http://last.fm/user/brutalpixie
Spektru
moderator cat. II
moderator cat. II
Spektru


masculin
Numarul mesajelor : 299
Varsta : 35
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : METAL
Reputatie : 2
Puncte : 381
Data de inscriere : 05/10/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeMier Ian 14, 2009 10:15 pm

hai gaahl e gay:))dar nu in sensul pozelor lu fratemiu Mad ala e gay ff feminin si stupid:))
Sus In jos
http://metalsupport-bt.blogspot.com/
Poisonbloodkiss




feminin
Numarul mesajelor : 12
Varsta : 31
Localizare : in your dream
Joburi/Distractii : morgue666
Reputatie : 0
Puncte : 0
Data de inscriere : 20/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 7:04 pm

sa faca ce vor cu vietile lor in fond i problema lor si nu avem dreptu sai judecam....pt ca nimeni nui perfect......si daca ei iubesc nui nimica rau in asta...in fond iubirea e frumoasa 8->
Sus In jos
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeSam Ian 24, 2009 10:35 pm

da,ii frumoasa....
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 11:26 am

Poisonbloodkiss a scris:
sa faca ce vor cu vietile lor in fond i problema lor si nu avem dreptu sai judecam....pt ca nimeni nui perfect...

Da ai dreptate. E o problema. Nu ma bag sa zic amu de ce natura ii.
Nu avem dreptul sa`i judecam? Aoloo...poi daca e asa toti ar tre sa fim mielusori si sa fie pace pe pamant, nu crezi? Oricine judeca. Voluntar si involuntar. Crititcam pe oricine ne iese in cale.

Nu zic nici ca nu ai dreptate cand zici ca e problema lor si ca nimeni nu`i perfect. Dar mai gandeste`te oleaca inainte sa arunci vorbe de jenu cu judecata.
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 3:20 pm

oricum tipa a plecat de mult de pe forum Twisted Evil
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 4:16 pm

Nu aveam de unde sa stiu. Mi scuzi!
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 5:53 pm

Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 6:10 pm

Aoloo...amu chiar scuza`ma...da nu`mi mai aminteam Very Happy . Uitasem ca e cucoana aia...

Amu hai sa revenim la topic si sa nu mai aberam p`aci Very Happy.
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
enhoa
beginner
beginner
enhoa


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : haifaiv
Reputatie : 0
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 3:10 pm

Nu am sa inteleg niciodata de ce se trezesc unii care acuza vehement homosexualitatea.
Nu e nimic anormal in asa ceva. Homosexualitatea, din contra, pe vremuri era privita ca un lucru absolut normal. Acum, de cand cu duamni duamni adeca God! privim acest aspect al naturii umane ca pe cea mai diavoleasca blasfemie. Si ma intreb de ce? Pentru ca e pur si simplu la moda sa acuzi pe cei care nu iti seamana, sau pe cei care nu iti impartasesc convingerile?
Atata timp cat ei/ ele nu va dau in cap, de ce va treziti voi?
Si, tot nu am sa mai inteleg ceva: adeca e incitant sa vezi doua femei [ daca mai sunt si superbe, ar fi si mai bine] facand sex/ dragoste etc, insa vi se pare scarbos daca vedeti 2 barbati?
Pana la urma, ce nu va convine?
Sa spuna un baiat ca nu s-a sarutat cu un alt mascul la un moment dat, chiar daca in stadiu avansat de ebrietate. Sa spune vre-o fata ca nu s-a sarutat cu alta fata! Sau, sa spuna cineva ca nici nu s-a gandit la asa ceva!
Stiti, aruncati cu pietre numai daca te consideri fara de pacate, ca sa zic asa.
Pe romaneste, uita-te in curtea ta,si dupa aia in cea a vecinului.
Cheers!
Sus In jos
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 6:09 pm

enhoa a scris:
Pentru ca e pur si simplu la moda sa acuzi pe cei care nu iti seamana, sau pe cei care nu iti impartasesc convingerile?

Poi nu stiai mha ca daca unu nu e ca tine tre sa fie izolat? Sau tu ai trecut prin liceu? Sau nu aia vut parte de izolare ca erai roachera sau aveai un alt mod de gandire? Sau....ai avut norocu sa dai peste oameni mai descuiati la minte.


Citat :
Si, tot nu am sa mai inteleg ceva: adeca e incitant sa vezi doua femei [ daca mai sunt si superbe, ar fi si mai bine] facand sex/ dragoste etc, insa vi se pare scarbos daca vedeti 2 barbati?

Uhm. Homofobi mama, homofobi.
Si uiti o chestie:
femeia - gingasie
barbat - bruta cruda
Deci ce preferi sa vezi? Doo cuburi cum se pupa? Sau doo forme lichide ce se ating usor? Masina e facuta mai nou dupa formele fumeii. Pune tu un jeep pe langa un caien (sa fie aceeasi marime), sau nah o lada pe langa o ibiza noo. Poate la gusturi vrei jeepul ala ca e brut si te atrage (deci de aci iese ca esti straight Very Happy ) da da da, stiu ca e fuuuarte aiurea spus, da nah Very Happy

Citat :
Sa spuna un baiat ca nu s-a sarutat cu un alt mascul la un moment dat, chiar daca in stadiu avansat de ebrietate. Sa spune vre-o fata ca nu s-a sarutat cu alta fata! Sau, sa spuna cineva ca nici nu s-a gandit la asa ceva!

Mha, io din cate am vazut pe la betii si alte manifestari euforice d`astea: niciun tip n`o pupat un tip, si nicio tipa n`o pupat vr`o tipa. Da poate prin alte parti, cu alti uameni o fi altfel.


Citat :
Pe romaneste, uita-te in curtea ta,si dupa aia in cea a vecinului.
Cheers!

Nu stii, mama, ca iarba vecinului e mai verde decat a ta? Very Happy
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
enhoa
beginner
beginner
enhoa


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : haifaiv
Reputatie : 0
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 6:29 pm

Nici macar nu ai auzit? As putea sa dau exemple muuulte, chiar si de pe forumul asta... ioooi. Bineinteles ca nimeni nu ar recunoaste nimic. E mai simplu sa negi decat sa te faci de rusine, de a-ti scapa prestigiul atat de greu castigat printre degete.

Femeia gingasa? am vazut brute de femei, mai brute/ animale decat barbatii. Societatea te invata ca femeia e gingasa, ca e frumos rotundu'/ lichidu' cum ai spus tu.
Eu una, admir mai mult masinile mai patratoase - asta ma face lesbi?
drunken

Din start afirmi ca exista diferenta intre femei si barbati. Eu una recunosc aceste diferente la nivel fizic. La nivel psihic tot societatea ne-a invatat- femeia e gingasa bla bla bla si barbatul e o bruta bla bla bla. Mai nou e la moda sa fii misogin si feminista. Esti mai cool asa.

Ooooh, mai prin tinereturi o cunostinta mi-a trimis o poza, in care doi baieti se sarutau. Eu una, ca si femela, recunosc ca e una din cele mai senzuale poze vazuta pana acum.

Eu una consider ca exista egalitate intre noi.


Si, la faza cu izolarea. Ca am trecut sau nu, e irelevant.

Insa, eu una sunt adepta unui crez: ce tie nu-ti place altuia nu-i face. Sau ce tie consideri ca nu ti-ar placea, altuia nu-i face.

Ma intreb, daca dupa ani de zile, timp in care te proclami anti-gay si shituri dintr-astea, descoperi dintr-o data ca de fapt esti gay, ce dreacu ai mai face? Te-ai impusca? Sau ai vrea sa fii cu cealalta persoana, la fel de gay ca si tine?

Si, cu riscul de a ma repeta! Ce dreacu aveti voi cu o persoana care e gay?
Daca afli ca cea mai buna prietena/ cel mai bun prieten al tau e gay? L-ai condamna? Sau l-ai accepta asa cum este, pentru ca, il cunosti, si ti-e cel mai bun prieten/ cea mai buna prietena?

Nu mai fiti anti doar pentru ca e la moda si cool, si bla bla bla

Fiti oameni mai intai de toate!
Cheers

In final, un banc.... nu imi mai amintesc exact, dar prindeti voi ideea:
-Ce ai Fanele, de bei asa?
- Apai, cum sa nu beau? Tocmai am aflat ca tata e homosexual. Si, colac peste pupaza, am aflat ca si fratele meu e homosexual. Si, casa fie totul bun, am aflat ca si fiul meu e homosexual.
-Apai, Fanele, mai este cineva din familia ta caruia sa ii placa femeile?
-Da! Lui nevasta-mea!
lol!
Sus In jos
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 7:40 pm

Uok, ca sa lasam o discutie inceputa in pom, iti raspund la intrebarile tale. Ca tare te mai roade pe tine de ceea ce cred ai din jur. Esti tu cumva ghei si vreai sa stii ca toti din juru tau is ok cu gheismu si apoi sa te proclami? Ca nimeni nu se agita asa de mult ca tine...

Rolling Eyes

Eniuei:
Citat :
Ce dreacu aveti voi cu o persoana care e gay?
Daca afli ca cea mai buna prietena/ cel mai bun prieten al tau e gay? L-ai condamna? Sau l-ai accepta asa cum este, pentru ca, il cunosti, si ti-e cel mai bun prieten/ cea mai buna prietena?

Nu am nimic cu persoanele ghei, cred numa ca o facut un scurt circuit candva, cumva.
Daca cea/l mai bun/a prieten/a a/l meu/a ii ghei nu ar conta. Stiu cum gandeste asta conteaza. Problema se pune sa nu carecumva sa puna mana pe curu meu ca`i vai de ceapa ei.
Ioi tulai domle...nu`i asa?
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
enhoa
beginner
beginner
enhoa


feminin
Numarul mesajelor : 46
Varsta : 38
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : haifaiv
Reputatie : 0
Puncte : 3
Data de inscriere : 18/01/2009

Homosexualitatea - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Homosexualitatea   Homosexualitatea - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 16, 2009 8:35 pm

ihii... amu ca ai zis asta, deap... si eu as spune de cineva care se agita atata ca e ghei...ioooi...
si,a cum sa vin cu scuzele de rigoare... is intoarsa pe dos de la preasfiinta sa valentin incoa'. Si pana pe 22 februarie tot intr-o veselie o voi tine....
Cineva stie de ce... What a Face
Sus In jos
 
Homosexualitatea
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Zona Administrativa si Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: