Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 La ce ora incepe dimineata?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

La ce ora incepe dimineata? Empty
MesajSubiect: La ce ora incepe dimineata?   La ce ora incepe dimineata? Icon_minitimeVin Mai 01, 2009 1:19 am

Dupa o discutie filosofica si plina de argumente si contraarguemente bine intemeiate din amandoua parti inca nu am ajuns la o concluzie. La ce ora incepe dimineata?
La 02:00 sau la 05:00?
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

La ce ora incepe dimineata? Empty
MesajSubiect: Re: La ce ora incepe dimineata?   La ce ora incepe dimineata? Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 4:50 pm

in primu rand, io una nu am inteles la ce anume te referi cu 'dimineata' asta. la cat incepe pentru fiecare ins?
ca de exemplu, pentru mine dimineata incepe la 6:00.
iar dimineata normala incepe atunci cand rasare soarele...zic io...

io nu am inteles faza aia cu ora 2:00. cum s`o ajuns la concluzia, din partea unei parti, ca dimineata incepe la 2?
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
supergirl

supergirl


feminin
Numarul mesajelor : 6
Varsta : 36
Localizare : Timisoara
Joburi/Distractii : tratez nebuni
Reputatie : 0
Puncte : 4
Data de inscriere : 13/02/2009

La ce ora incepe dimineata? Empty
MesajSubiect: relativ....   La ce ora incepe dimineata? Icon_minitimeVin Iun 05, 2009 1:51 pm

pentru mine ii extrem de relativ conceptu', adik dak nu dorm toata noaptea si ma culc la 7:00, ma trezesc la 9:00 sa ma duc la examen, atunci la 9:00 ii dimineata; sau: dak nu dorm deloc pana la examenul d la 16:00 si la 19:00 ma culc si ma trezesc la 3:00 sa mananc atunci la 3:00 ii dimineata; ideea ar fi ca dimineata ii atunci cand ma trezesc Laughing na, alti oameni (normali!) ar avea alte pareri, bineinteles Razz
Sus In jos
razvan_votka
beginner
beginner



Numarul mesajelor : 44
Reputatie : 0
Puncte : 17
Data de inscriere : 04/10/2008

La ce ora incepe dimineata? Empty
MesajSubiect: Re: La ce ora incepe dimineata?   La ce ora incepe dimineata? Icon_minitimeDum Iun 07, 2009 11:52 am

Pentru mine dimineata incepe undeva dupa 11 ziua..inainte de asta e noaptea si noaptea se doarme Razz
Sus In jos
DarkKess

DarkKess


masculin
Numarul mesajelor : 8
Varsta : 33
Localizare : Bucharest
Joburi/Distractii : Games
Reputatie : 0
Puncte : 8
Data de inscriere : 06/07/2011

La ce ora incepe dimineata? Empty
MesajSubiect: Re: La ce ora incepe dimineata?   La ce ora incepe dimineata? Icon_minitimeMier Iul 06, 2011 1:05 am

la ora 5 pentru mine.....lumina apare pe cer
Sus In jos
Continut sponsorizat





La ce ora incepe dimineata? Empty
MesajSubiect: Re: La ce ora incepe dimineata?   La ce ora incepe dimineata? Icon_minitime

Sus In jos
 
La ce ora incepe dimineata?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Mai multe la un loc :: Aberatii-
Mergi direct la: