Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 [VAND] URGENT AMP BASS 80W STARE EXCELENTA PRET BUN

In jos 
AutorMesaj
diometh




masculin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 39
Localizare : bucuresti
Joburi/Distractii : chitarist
Reputatie : 0
Puncte : 6
Data de inscriere : 14/04/2009

[VAND] URGENT AMP BASS 80W STARE EXCELENTA PRET BUN Empty
MesajSubiect: [VAND] URGENT AMP BASS 80W STARE EXCELENTA PRET BUN   [VAND] URGENT AMP BASS 80W STARE EXCELENTA PRET BUN Icon_minitimeMar Apr 14, 2009 3:07 pm

salut!

am de vanzare un amp de bass Leader CX102 de 80W (real, testat live). intr-adevar, marca e mai putin cunoscuta, insa suna impecabil si face fata la cantari live / repetitii

are control de treble, mid, bass, gain si tot ce mai trebuie, 2 intrari (bass activ si bass pasiv) + intrare Slave si 2 moduri : normal si bright (bright e mai high-pitch).

amp-ul e in stare foarte buna si nu s-a cantat prea mult pe el (exact 2 cantari live si atat).

pret: 400 lei

de ce vand bass de 80W ca si nou la doar 400 lei? simplu. am probleme si am nevoie urgent de bani.

CONTACT (pentru poze si mai multe detalii):

Telefon: 0721.947.532 --> as prefera telefon, daca se poate, pentru ca nu am timp prea mult sa stau pe net

Messenger: diometh

E-mail: diometh@yahoo.com

as aprecia mult o oferta curand

toate bune!
Sus In jos
 
[VAND] URGENT AMP BASS 80W STARE EXCELENTA PRET BUN
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Mai multe la un loc :: Vand/Cumpar-
Mergi direct la: