Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 B`ESTFEST (1-5 iulie)

In jos 
AutorMesaj
skrekk
moderator cat. II
moderator cat. II
skrekk


feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 35
Localizare : constanta
Joburi/Distractii : studenta
Reputatie : 2
Puncte : 251
Data de inscriere : 21/01/2009

B`ESTFEST (1-5 iulie) Empty
MesajSubiect: B`ESTFEST (1-5 iulie)   B`ESTFEST (1-5 iulie) Icon_minitimeJoi Ian 29, 2009 10:35 am

Festivalul se va desfasura in perioada 1 - 5 iulie, in aer liber, in cadrul complexului Romexpo din Bucuresti.

Momentan, la cate am aplecat io urechea ca ar veni, is:

Franz Ferdinand
The Killers
Moby
Motorhead
Manowar

Daca am ratat vr`unu sa ma scuzati.

Citat :

Festivalul B'ESTFEST, ajuns la cea de-a treia editie, se va desfasura in cadrul complexului Romexpo din Bucuresti, pe parcursul a patru zile: 2, 3, 4 si 5 iulie 2009. Ultima zi a festivalului, B'ESTFEST AFTERSHOCK, va fi dedicata fanilor muzicii rock si va avea drept cap de afis legendara trupa heavy-metal MANOWAR!

Citat :

Abonamentele de trei zile valabile pentru 2, 3 si 4 iulie vor fi puse in vanzare incepand de luni, 3 noiembrie, putand fi achizitionate la pretul de 270 lei de pe siteul www.myticket.ro si in reteaua magazinelor Diverta. Biletele pentru B'ESTFEST AFTERSHOCK vor fi disponibile in doua categorii de pret, in functie de pozitia fata de scena: 100 de lei si 150 de lei (Zona A, din fata scenei), in Zona A accesul copiilor sub 12 ani fiind strict interzis.

Anyone interested?
Sus In jos
http://leiln.wordpress.com/
 
B`ESTFEST (1-5 iulie)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» God Dethroned - 3 iulie 2009
» Open Camp Vaslui 23-25 iulie
» Open Camp Vaslui 23-25 iulie
» DIRTY FEST, Seini (MM), 30-31 Iulie
» Concert in Shogun 2 - Sambata 3 Iulie

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Concerte si Festivaluri din Romania :: Festivaluri-
Mergi direct la: