Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


 
AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Anunt oficial - Forumul Lux Noctis

In jos 
AutorMesaj
Iarna
Site Admin
Site Admin
Iarna


masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 36
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

Anunt oficial - Forumul Lux Noctis Empty
MesajSubiect: Anunt oficial - Forumul Lux Noctis   Anunt oficial - Forumul Lux Noctis Icon_minitimeDum Dec 28, 2008 5:29 pm

La inceputul lunii noiembrie am luat decizia de a inchide forumul, ca urmare a directiilor care au aparut pe parcurs. Majoritatea utilizatorilor il abandonasera, jigniti si atacati, sau pur si simplu din lipsa de interes pentru niste subiecte ajunse puerile.

Initial am vrut sa il inchidem pentru o luna, apoi, constientizand ca o simpla curatare nu ar rezolva nimic, am luat hotararea sa il abandonam.

Ne-am razgandit totusi zilele acestea, ca urmare a cererii mai multora dintre cei care postau acolo. Nu am sters nimic din trecut, doar am mutat in arhiva, nevrand sa fim subiectivi.

Dorim ca noul forum, in care valorile principale nu sunt mandria si aroganta, sa fie un loc in care utilizatorii sa se respecte. Vom face tot posibilul sa ne asiguram de acest lucru (si, ca in trecut, totul va fi transparent, orice ban al nostru/post sters va fi anuntat pe forum).

Speram sa devina un forum util, de unde sa aflati informatii interesante.

Va multumim,
Echipa Lux Noctiswww.lux-noctis. ro
Sus In jos
https://metalsupport.forumgratuit.ro
 
Anunt oficial - Forumul Lux Noctis
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Intilnirea userilor de pe Forumul MetalSupport
» Anunt: Concert INDIAN FALL, L.N.D.H. si SHADOWSAIL
» Comunicat Lux Noctis Party #30
» Lux Noctis Party - vineri 09.01.2009
» Site-oficial Metalsupport

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Mai multe la un loc :: Stiri/Noutati-
Mergi direct la: