AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl

In jos 
AutorMesaj
Iarna
Site Admin
Site Admin

masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

MesajSubiect: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Mier Noi 05, 2008 2:35 am

Creatorul de moda norvegian Dan DeVero, fostul prieten al solistului Gorgoroth, a primit amenintari cu moartea din partea comunitatii black metal, din Norvegia si nu numai.

Amenintarile au inceput sa curga imediat dupa ce Gaahl, solistul Gorgoroth, a recunoscut intr-un interviu pentru Rock Hard ca este homosexual si ca Dan DeVero, pe care l-a cunoscut in 2007, a fost primul sau iubit.

Cred ca innebunesc, spune Dan DeVero, care a dezvaluit ca primeste amenintari cu moartea din partea blackerilor atat la telefon, cat si prin e-mail.

DeVero spune ca, desi s-au despartit, el si Gaahl au ramas foarte buni prieteni si vor lansa o linie vestimentara pentru femei intitulata Wynjo, care in limba nordica veche inseamna, dupa cum spune solistul Gorgoroth, "cautarea fericirii".

Fotografii cu Dan DeVero pot fi vazute mai jos:

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://metalsupport.forumgratuit.ro
Blackstar
beginner
beginner

masculin
Numarul mesajelor : 34
Varsta : 27
Localizare : Botosani
Joburi/Distractii : frecator de menta specializat
Reputatie : 0
Puncte : 17
Data de inscriere : 18/10/2008

MesajSubiect: :-w   Mier Noi 05, 2008 8:45 am

eu zic hai sa-l taiem pe DeVero asta Evil or Very Mad
nu zic k Gaahl ar fi prea inteligent k e pe invers. nu-i k dani de la cradle of fas care are fatza de gay, dar nu-i lol!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
horgh
beginner
beginner

masculin
Numarul mesajelor : 118
Varsta : 29
Localizare : vaslui
Joburi/Distractii : metal si sport
Puncte : 16
Data de inscriere : 28/10/2008

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Mier Noi 05, 2008 12:58 pm

hai frate lasati prostiile da parca am fi la tradati in dragoste sau la otv,pe mine ma intereseaza viata lu ala? sau muzica pe care o face si o ascultam cu totii.gaahl e cu homosexualii sai ,noi cu blacku,Gorgoroth (care asculta).
Sus In jos
horgh
beginner
beginner

masculin

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Mier Noi 05, 2008 1:02 pm

aa si ma inebunesc si aia de la metalhead toata ziua numai asta vezi ca DeVero ala nush ce,parca am fi la Libertatea sau Cancan Laughing
Sus In jos
kataklysm
beginner
beginner

masculin
Numarul mesajelor : 129
Varsta : 26
Joburi/Distractii : cucerirea lumii >:)
Stare de spirit : intotdeauna fericit si intotdeauna malefic
Puncte : 66
Data de inscriere : 19/10/2008

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Mier Noi 05, 2008 4:58 pm

pana mea... cat timp nu vine sa se mozoleasca pe scena cu alti tipi, nam nimic impotriva... ce face fiecare in dormitor/hotele/alei intunecate/boscheti e treaba lui... nu? lol!
Sus In jos
pixie.corpse
level 1
level 1

feminin
Numarul mesajelor : 253
Varsta : 25
Joburi/Distractii : :-??
Stare de spirit : Against boredom even gods struggle in vain
Puncte : 161
Data de inscriere : 15/10/2008

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Vin Noi 07, 2008 3:39 pm

^Corect... care-i problema daca xulescu e gay? Si chiar daca s-ar mozoli cu tipi pe scena... nu te duci la concert si gata... Rolling Eyes
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://last.fm/user/brutalpixie
Zyraxes
beginner
beginner

masculin
Numarul mesajelor : 30
Varsta : 31
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Metal, History , Aviation
Stare de spirit : METAL IS THE LAW / THAT'S WHY WE'RE STANDING FOR ...
Puncte : 0
Data de inscriere : 14/10/2008

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Lun Noi 17, 2008 10:22 pm

horgh a scris:
aa si ma inebunesc si aia de la metalhead toata ziua numai asta vezi ca DeVero ala nush ce,parca am fi la Libertatea sau Cancan Laughing

Sa stii ca Poserhead e Cancanul metalului , ca sa-si faca si ei mai multe vizualizari pe site-ul lor de 2 bani , scriu toate porcariile posibile si fac niste comentarii vai de capul lor , in plus asa cum le zice si numele site-ului lor infect - toti sunt niste poseri si jumatate numai buni sa fie invartiti la foc mic . Din cauza boratului ala de MorInSomn nu merg vinerea in lmc , ca mi se face sila sa-l vad , pe el si pe catelusul lui pe care numit fame , si care pe scena are impresia ca e corpsegrinder , animalutul asta e numai bun pentru numere de circ , doar sa nu-si uite muschii la borcan pe undeva prin intestinul lui MorInSomn , ca dup-aia nu mai e la fel de funny.
Sus In jos
Bogdan
beginner
beginner

masculin
Numarul mesajelor : 75
Varsta : 26
Joburi/Distractii : theatre,skateboarding,spending time with someone special
Stare de spirit : Vreau pe Mitrutz acasa[fucked up]
Puncte : 0
Data de inscriere : 01/01/2009

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Joi Ian 01, 2009 9:07 pm

sa-mi bag picioarele ai?luati-va o viata unii dintre voi.adica nu stiu cum sa va zic dar doar cei care nu au o viata proprie,se intereseaza de a altora si o invata.va zic din proprie experienta.recunosc ca am fost si eu ca voi:[no offence dar explicatie mai logica nu am gasit]cocalari teribilisti
Sus In jos
Spektru
moderator cat. II
moderator cat. II

masculin
Numarul mesajelor : 299
Joburi/Distractii : METAL
Reputatie : 2
Puncte : 381
Data de inscriere : 05/10/2008

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Joi Ian 22, 2009 2:51 pm

k... ios ce mai pasionat de gorgoroth de aici ,si ce daca gaahl e gay?plm uite partea puna pt fani ff opsedati de gorogroht poat au o sanda cu el;)
aaa si inca o chesti acu in sfarsit mam prins de ce intodauna sunt crucificati doua fete si doi baieti goi,ca sa nu se certe gaahl si king:))fetele pt king si baieti pt gaahl lol! Twisted Evil
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://metalsupport-bt.blogspot.com/
horgh
beginner
beginner

masculin

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Vin Feb 20, 2009 3:45 pm

Bogdan a scris:
sa-mi bag picioarele ai?luati-va o viata unii dintre voi.adica nu stiu cum sa va zic dar doar cei care nu au o viata proprie,se intereseaza de a altora si o invata.va zic din proprie experienta.recunosc ca am fost si eu ca voi:[no offence dar explicatie mai logica nu am gasit]cocalari teribilisti

deci am ramas uimit la replica lu asta' no comment lol! .16 ani ii clar.

Ultima editare efectuata de catre horgh in Mar Mar 03, 2009 8:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
horgh
beginner
beginner

masculin

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Vin Feb 20, 2009 3:48 pm

si in plus ce plm cauta subiectu asta in categoria asta??? lol!
Sus In jos
Beli
beginner
beginner

masculin
Numarul mesajelor : 48
Varsta : 30
Localizare : fhdjkdsdji
Joburi/Distractii : gnjfnmsff
Puncte : 50
Data de inscriere : 19/03/2009

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Joi Mar 19, 2009 5:13 pm

Spektru a scris:
k... ios ce mai pasionat de gorgoroth de aici ,si ce daca gaahl e gay?plm uite partea puna pt fani ff opsedati de gorogroht poat au o sanda cu el;)
aaa si inca o chesti acu in sfarsit mam prins de ce intodauna sunt crucificati doua fete si doi baieti goi,ca sa nu se certe gaahl si king:))fetele pt king si baieti pt gaahl lol! Twisted Evil
Si de cand are gaahl vreo treaba cu ce inseamna gorgoroth? Ah ca a fost o scurta perioada in ea si a 'contribuit' cu lipsa lui de talent la cele mai proaste albume ale formatiei .... Noroc ca din nou nici oficial nu mai are vreo treaba cu formatia ^^

Oricum mi-o placut declaratia conform careia asta micu e primu iubit (daca e adevarata ca n-am citit interviu, pana mea, nu ma pasioneaza ...). Creca l-a vazut asa gingas si firav ... a inceput sa aibe fantezii sexuale cu el noaptea 8->
Sus In jos
Bruiestru
moderator cat. II
moderator cat. II

masculin
Numarul mesajelor : 132
Varsta : 33
Localizare : amish land
Joburi/Distractii : worker
Stare de spirit : cu -25% mai putina Stare de spirit
Reputatie : -1
Puncte : 107
Data de inscriere : 12/01/2009

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Joi Mar 19, 2009 8:15 pm

deci stirea asta e numai buna pt OTV Laughing oricum infernus a castigat procesu,si de akuma gaahl si king vor trebui sa schimbe nume si logo formatiei
Sus In jos
Abbath

masculin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Localizare : Bucuresti
Joburi/Distractii : Alcool , Metal
Puncte : 3
Data de inscriere : 09/07/2011

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   Sam Iul 09, 2011 11:49 pm

Zyraxes a scris:
horgh a scris:

Sa stii ca Poserhead e Cancanul metalului , ca sa-si faca si ei mai multe vizualizari pe site-ul lor de 2 bani , scriu toate porcariile posibile si fac niste comentarii vai de capul lor , in plus asa cum le zice si numele site-ului lor infect - toti sunt niste poseri si jumatate numai buni sa fie invartiti la foc mic . Din cauza boratului ala de MorInSomn nu merg vinerea in lmc , ca mi se face sila sa-l vad , pe el si pe catelusul lui pe care numit fame , si care pe scena are impresia ca e corpsegrinder , animalutul asta e numai bun pentru numere de circ , doar sa nu-si uite muschii la borcan pe undeva prin intestinul lui MorInSomn , ca dup-aia nu mai e la fel de funny.

MARE DREPTATE AI ! What a Face
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl   

Sus In jos

Blackerii vor sa-l ucida pe fostul prieten al lui Gaahl
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Genuri si subgenuri :: Doom, Gothic, Ambiental, Black...-
Mergi direct la: