AcasaAcasa  PortalPortal  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 ---Romania---

In jos 
AutorMesaj
Iarna
Site Admin
Site Admin
avatar

masculin
Numarul mesajelor : 1968
Varsta : 31
Localizare : Iasi
Joburi/Distractii : Politica,muzica
Reputatie : 2
Puncte : 1425
Data de inscriere : 29/09/2008

MesajSubiect: ---Romania---   Mier Oct 29, 2008 10:32 pm

Tot mesajul, aproximativ, este de la Ina

"SITEURI:

http://postpunkromania.wordpress.com/ - promoveaza orice din aria punk, goth and related (de la e-zines la cluburi, festivaluri, etc) - aici gasesti si alte site-uri de profil

www.another.ro - industrial, noize, power noize, ebm, etc

Bucharest Decay - organizare concerte - http://www.myspace.com/bucharest_decay

www.gothic.md

www.kogaionon.com - organizare evenimente + revista de muzica underground

RADIO:

Anopsia - http://89.136.149.170:8000/listen.pls

http://www.myspace.com/anopsiaradiostation

(punk, psychobilly, industrial, horrorpunk, rockabilly, horrorsurf, EBM, chill, psychedelic, indie, ambient, synthpop, post-punk, deathrock, ska, garage rock, aggrotech......etc)

TRUPE:

Arc Gotic - http://www.myspace.com/arcgotic
Divine Muzak - http://www.myspace.com/divinemuzak
Howling Saints - http://www.myspace.com/howlingsaints
Romantic Jurgen - http://www.myspace.com/romanticjurgen
Ad Ombra - http://www.myspace.com/adombra
Negru Latent - http://www.myspace.com/negrulatent

si..cam atat as far as i know Razz "
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://metalsupport.forumgratuit.ro
 
---Romania---
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Casatorie in Romania
» Preschimbarea permisului de conducere algerian - in Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Genuri si subgenuri :: Doom, Gothic, Ambiental, Black...-
Mergi direct la: